Компанія Karcher предлгат клієнтам автоматичні насосні станів, що забезпечують потреби домогосподарств, дач, присадибних ділянок. Всі автоматичні насосні станції Karcher забезпечують високу продуктивність і довговічність.

Автоматична насосна станція BP 3 HOME

Недорога сервісна вода для пральних машин, туалетних вод тощо. Вражаючий насос BP3 Home Booster відповідає високим  стандартам якості Kärcher та забезпечує домогосподарства надійним джерелом сервісних вод. Це дає користувачам змогу  легко підключати та використовувати альтернативні джерела води, такі як свердловини чи цистерни, автоматично, з  потрібною кількістю тиску та потужності. BP 3 Home автоматично вимикається в залежності від необхідної кількості води.

Насос оснащений широким спектром функцій, таких як зворотній клапан, інтегрований індикатор тиску, контейнер для компенсації тиску (19 літрів) та термічний захист. Ергономічна ручка для перенесення забезпечує зручність обробки та транспортування. База насоса може бути закріплена на підлозі гвинтами, що забезпечує надійний захист насоса.  Home BP 3 простий у використанні, якщо перемикач увімкнено / вимкнено безпосередньо на насосі. Високоякісні компоненти,  такі як фланці з нержавіючої сталі та вал двигуна, не тільки виглядають привабливими, вони також гарантують довгий  термін служби.

Автоматична насосна станція BP 3 HOME & GARDEN

Для поливаючих, постачаючих пральних машин чи ванн — насосна станція Kärcher BP 3 Home & Garden ідеально підходить для використання альтернативних джерел води, таких, як оброблювана вода (наприклад, дощова вода з цистерн). Функція автоматичного запуску / зупинки означає, що насос навіть можна автоматично увімкнути та вимикати у разі  необхідності. Максимальний захист включає: насос автоматично вимикається завдяки захищенню від сухого ходу,  а дисплей несправності світиться. Потужний насос вражає постійним тиском для  оптимального поливу в саду. Додаткові зручності — інтегрований футовий перемикач, 2 виходи для одночасної роботи двох  з’єднаних пристроїв та звукопоглинаючих гумових ніжок. Стандартний попередній фільтр та інтегрований зворотний клапан  забезпечують надійну роботу. Високоякісні матеріали гарантують тривалий термін служби. Також доступна 5-річна гарантія.

Автоматична насосна станція BP 5 HOME & GARDEN

Незалежно від того, чи поливається сад постійним тиском або подає воду на пральні машини чи ванну: довговічний та без обслуговування, насос BP 5 Home & Garden ідеально підходить для використання альтернативних джерел води для обробки водопостачання. Функція автоматичного запуску / зупинки означає, що BP 5 також може автоматично включатися та вимикатися.  У разі виникнення надзвичайної ситуації сухий захист від перемикання вимикає насос і висвітлюється індикація несправності. 4-ступеневий привід вражає своєю високою потужністю, ефективністю та плавним ходом. При такому ж витраті BP 5 Home &  Garden вимагає менше виходу двигуна, ніж звичайні реактивні насоси — енергозбереження близько 30%. Комфортні функції,  такі як інтегрований педальний перемикач, 2 виходи для одночасної роботи двох з’єднаних пристроїв та звукопоглинаючих  гумових ніжок об’єднуються за допомогою функцій безпеки, таких як стандартний попередній фільтр та інтегрований  зворотний клапан для надійної роботи. Kärcher також пропонує 5-річну подовжену гарантію.

Оставить комментарий